Kontaktujte nás

Dveře

Plastové, hliníkové a dřevěné vchodové dveře

Firma OKNO-S dodává a montuje plastové, hliníkové a dřevěné vchodové dveře.

Plastové vchodové dveře

jsou zhotoveny z čtyřkomorového profilového systému s dorazovým těsněním a to ze statických důvodů, který konstrukčně vychází z profilového systému GELAN S 8000 IQ. Zachovává veškeré přednosti systému GELAN S 8000 IQ , nabízí robustnější konstrukci. Díky nižšímu počtu komor v křídle a rámu je možno použít větší a tím i stabilnější uzavřenou armaturu. V základní nabídce jsou dva typy dveřních křídel. Provedení dveří s otvíráním dovnitř a otíráním ven. Jako dveřní rám se běžně používá art. 8011 dveřní rám 81 mm, stavební hloubka 74 mm a pohledová šířka rámu 81 mm. Jako křídlo se požívá dveřní křídlo otevíravé dovnitř art. 8076 pohledová šíře 126 mm. Jako křídlo oevíravé ven se používá art. 8042 s pohledovou šíří 126 mm. Prahová spojka je řešena hliníkovým profilem s přerušeným tepelným mostem. Toto přerušení zlepšuje tepelně izolační vlastnosti jak prahové části tak i celých dveří.

Zajímavé jsou parametry prostupu tepla přes dveřní křídlo a rám Uf = 1,6 W/mK. Díky těmto parametrům je možné nabídnout vchodové dveře s celkovým prostupem od Uw=1,3 W/mK až Uw=0,99 W/mK.

Hliníkové vchodové dveře -

jsou zhotoveny z profilu PONZIO NT 68 s přerušeným tepelným mostem, tep. třídy 2.1. V základní nabídce jsou 2 typy tzn. otvíravé dovnitř a otvíravé ven. Základní barevné provedení RAL 9016 ( bílá ) a RAL 8077 ( tmavě hnědá) oboustranně.Zasklení sklo PT4-16AR-F4, U=1, W/m2K. Doplňky npř. Klika/klika, jednobodový zámek, nízký práh, 3 ks 2 – dílných pantů.

Dřevěné vchodové dveře WINWOOD -

jsou zhotoveny z lepeného euro hranolu 78x130 cm s tří bodovým zámkem, 3D panty ( bezpečnostní kování proti vypáčení). Jsou dodávány s kováním – klika HOPPE hliníková- a celo – obvodovým komorovým těsněním včetně nízko-profilového hliníkového prahu s tepelným přerušením. Výplň je tepelně izolační dřevěná PUR výplň hladká, barva a povrchová úprava je shodná s povrchovou úpravou euro oken včetně široké nabídky skel.