Kontaktujte nás

Ostatní produkty

Rolety

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás připravené látkové rolety . Nabízíme Vám také látkové rolety na střešní okna.Také se zabýváme dalšími produkty.

Předokenní rolety

Pokud potřebujete kvalitní zatemnění, spolu s utlumením hluku a zvýšenou ochranou majetku, jsou předokenní rolety vhodnou volbou.
Jednotlivé modely jesou vhodné pro novostavby, kdy se po omítnutí stává takřka neviditelným. Nabízíme rovněž předokenní rolety, které jsou vhodné do překladů. Klasické předokenní rolety, které je možno použít do hotových staveb, jsou zastoupeny různými modely. Modely lze doplnit o integrovanou síť proti hmyzu.
Všechny modely předokenních rolet nabízí kvalitní zastínění, termoregulaci, snížení hluku a zvýšenou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami. Jsou dostupné v různých barevných odstínech.

Látkové rolety

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Plissé, japonské stěny, klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Velmi populární jsou látkové plissé žaluzie, a japonské stěny, které výrazně oživí Váš interiér a dodají mu nádech dle Vašeho výběru. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás látkové rolety růzých druhů. Nabízíme Vám také látkové rolety na střešní okna.

Střešní rolety

Rolety na střešní okna jsou vhodné do všech typů oken. Vodící lišty jsou pro dlouhou životnost produktu vyrobeny z hliníku. Látku na roletu si můžete vybrat z různých druhů, od světlo-propustných materiálů až po zatemňující látky. Každý druh látky je dostupný v mnoha barvách a designech.

Interiérová horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie mají své přednosti a výhody především v tom, že je snadná montáž do jakéhokoli typu okna, umožňují různé vyrianty provedení podle tvaru profilů a způsobu ovládání do plastových oken, hliníkových oken a dřevěných euro oken.

Interiérové vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou dalším způsobem zastínění a zatemnění interiéru zejména jako interiérový prvek při řešení reprezentačních prostor firem, pracovního prostředí a elegance prostředí domova