Kontaktujte nás

Okna

Firma OKNO-S dodává a montuje plastová, hliníková a dřevěná okna.

Plastová okna se šesti komorovýmprofilem systému GELAN S 8000 IQ.Profil GELAN 8000 umožňuje širokou nabídku dřevěných dekorů a pastelových barev, různé tloušťky příček, velký rozsah vyrobitelných rozměrů a tvarů.
Tento profil splňuje jeden ze základních požadavků a to je tepelná izolace.
Stavební hloubka profilu 74 mm a počet 6 komor řadí profil k nejlepším ve své třídě.
Vlastní konstrukce je navržena tak, aby minimalizovala prostup tepla v místě zasazení izolačního skla. Toto je zajištěno větším zapuštěním do křídlového profilu.
Profil GELAN 8000 má mnoho předností, nejen vynikající teplenou izolaci, ale i ochranu před hlukem z vnějšího prostředí, zvýšenou odolnost kování před násilným vypáčením křídla a v neposlední řadě snadnou údržbu.

Dřevěná EURO okna „ WINWOOD “ odpovídají normám EU. Dřevěná euro okna je dokonalost přírody , pocitu a harmonie. Výhody a přednosti euro oken je 100 % přírodní materiál zaručující pevnost, pružnost, odolnost a lehkost. Vyznačuje se nízkou tepelnou roztažností a tím dlouhou bezproblémovou funkčností. Novodobá technologie zabraňuje nevhodnému kroucení materiálu. Jedná se o lepený euro hranolZákazník může obdržet nabídku euro oken z profilu IV/68 a IV/78, včetně kombinace dřevo – hliníková okna.

Poptávkový formulář na okna - kalkulace zdarma