Kontaktujte nás

Japonské stěny

japonská posuvná stěna

JAPONSKÉ POSUVNÉ STĚNY Vysoce estetické látkové zastínění a dekorace v jednom originální alternativa k žaluziím a roletám vhodné pro zastínění velkých prosklených otvorů ideální jako variabilní dělící příčka v interiéru, ordinacích, školách,…. tichý chod a ovládání.

Plissé je skládaná látková žaluzie, která představuje moderní a dynamický prvek zastínění. Plissé dotváří atmosféru a vzhled Vašeho interiéru.

Ve srovnání s klasickou interiérovou žaluzií je plissé ojedinělé tím, že lze intenzitu stínění nastavit podle pozice látky stažením nebo vytažením horního či dolního profilu. Vytvoříte tak stínicí plochu dle Vašich představ. Jistě vás také okouzlí speciální provedení plissé se dvěma látkami, kterými si změníte interiér dle svého momentálního rozpoložení, nebo dvojité (honeycomb) plissé, které umožňuje regulovat intenzitu slunečního záření a současně pomáhá šetřit energii. Plissé je vhodné jak pro klasická, tak pro atypická okna, střešní okna a zimní zahrady. Můžete si vybrat ze široké nabídky látek s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, látky s perleťovými nátěry.