Rolety

Pro zákazníky, kteří hledají alternativu ke klasickým interiérovým žaluziím, nabízíme látkové zastínění a rolety na okna. Klasické látkové rolety, ale i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo. Zatemňovací rolety na okno jsou určeny zejména do administrativních budov a škol, protože je u nich upřednostněná funkčnost před designem. Pokud preferujete látkové zastínění a rádi dotváříte interiér Vašeho domova, máme pro vás připravené látkové rolety . Nabízíme Vám také látkové rolety na střešní okna.

Dodáváme a montuje venkovní předokenní a nadokenní rolety, interiérové a venkovní žaluzie.

Předokenní rolety

jsou vhodné zejména k zabudování pod omítku a dodatečnou montáž.

Výhody a přednosti jsou v ukrytí rolety pod fasadní nebo zateplovací systém,box je opatřen zaomítací lištou s heraklitem nebo polystyrénem, umožňujícím snadné omítnutí, dokonalá ochrana soukromí před nepříznivými vlivy zvenčí, výborné tepelně-izolační vlastnosti, snadná obsluha a údržba.

Nadokenní rolety

Nadokenní rolety jsou vhodné zejména k zabudování pod omítku - pro novostavby, neboť se montují do okenního otvoru zároveň s oknem. Plastový box je zateplený, opatřene reviní klapkou přístupnou z interiéru.